שליחת הודעות SMS (מסרונים) – מה החשיבות?

קשרי לקוחות הם הבסיס לשיווק רציף ומשתלם. כיום כמעט כל חברה ו/או עסק ו/או ארגון משתמשים במערכות שיווק ושירות לקוחות. מערכות אלה מאפשרות לבית העסק לנהל תקשורת שוטפת עם הלקוחות, ולהישאטר תמיד בתודעה אצל הלקוח. לפיכך, יש חשיבות רבה לניהול קשרי לקוחות תוך שימוש באמצעים שונים. כיום קיימים בשוק מגוון אפיקים וכלים המסייעים ליצירת תקשורת ולניהולה מול לקוחות פוטנציאליים וקיימים. אחד מהם, יעיל ומשתלם במיוחד, הוא ה – SMS (או בשמו בעברית-מסרון).

SMS (מסרון) – מגיע לכוווולם

הטלפון הנייד הפך זה מכבר לחלק בלתי נפרד מהחיים של כל אחד ואחת מאיתנו. הוא הולך איתנו לכל מקום, אנחנו מארגנים באמצעותו את סדר יומנו, ובעיקר מנהלים דרכו את התקשורת שלנו – העסקית, הכלכלית, החברתית, התרבותית ועוד. לפיכך, כל עסק ו/או ארגון אשר מעוניין ליצור ולשמר תקשורת יומיומית וישירה עם לקוחותיו, יכול לעשות זאת בקלות, בפשטות וביעילות על ידי שליחת הודעות SMS. הטלפון הנייד הוא כלי שיווקי נגיש ומשתלם, המשרת את בית העסק לצורך ניהול קשרי לקוחות ומערכת הדיוור ושליחת SMS (מסרונים) מאפשרת את הקשר בין הארגון לבין לקוחותיו. ההודעות שנשלחות יכולות להיות בעלות אופי שיווקי ובהן הצעות לרכישת מוצרים או שיווק אטרקטיבי כלשהוא, וכן יכולות להיות בעלות אופי אינפורמטיבי הרלוונטי לאופי העסק ולקשר בין לקוחותיו.

מערכות דיוור ושליחת SMS – מה הן כוללות?

כיום ישנן מערכות דיוור ו-SMS (מסרונים) שכוללות מגוון פיצ’רים שונים כגון : הודעות טקסט (SMS), הודעות עם תמונה, סרטונים, קישורים לוואטסאפ, קישורים ל-google map, דיוור ניוזלטרים שיווקיים ועוד. מערכת דיוור ו- sms מאפשרת לבתי העסק להעביר ללקוחותיהם מסרים בצורה חכמה ויעילה ובעזרת הנ”ל מתחזקת את הקשר השוטף עימם. כך למשל, מערכת כזו יודעת ליצור סקרים , היא יודעת ליצור קמפיינים שיווקיים לפי קהלי יעד ופילוח, היא שולחת הודעות מתוזמנות בימי הולדת, ימי נישואין, חגים ומועדים שונים ועוד. בעזרת מערכת דיוור ו-SMS כזו ניתן לשמור עם הלקוחות על קשר תמידי, ליידע אותם ולעדכנם בכל פרט רלוונטי.

ניהול קשרי לקוחותאיך עושים את זה עם הודעות SMS?

הודעות ה-SMS (מסרונים) הם כלי פרסומי ושיווקי שמשדר קרבה ללקוחות. הודעת SMS נתפסת כמשהו אישי, בעיקר כשהוא פונה ללקוחות בשמם ונושא אופי של הודעה פרטית. התקשורת האישית  הזו בונה אמון ונאמנות כמו גם שייכות לעסק בקרב הלקוחות.

מהירותזה שם המשחק

הפצת SMS (מסרון) היא מיידית, גם השליחה וגם הקבלה. מדובר במדיה מהירה מאוד, וכך גם זמן התגובה. רוב הודעות ה-SMS נקראות מיד עם קבלתן במכשיר הנייד, ולכן ההשפעה שלהן מהירה. מדובר בשיווק אישי, מהיר ויעיל.

כמה זה עולה לנו?

שליחת הודעות SMS (מסרונים) היא אמצעי שיווק זול יחסית, והיא חוסכת הוצאות גדולות של פרסום באמצעי התקשורת (טלוויזיה, רדיו, שלטי חוצות וכיוב'). ולאור זאת היא מתאימה מאוד לעסקים קטנים שתקציב הפרסום שלהם צנוע יותר, כמו גם מתאימה לעסקים גדולים בתור שיווק משלים לשיווק האגרסיבי במדיה הגדולה והיקרה.

לסיכום, שליחת הודעות SMS (מסרונים) – זו הדרך הקלה, היעילה, המהירה והמשתלמת לשמור על הקשר עם הלקוחות , לשווק את העסק שלנו ולבסוף להגיע לייעל את העסק ולהגיע לתוצאות טובות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קידום אתרי WIX
אתרי WIX הם אחת הדוגמאות הטובות ביותר לאופן שבו ניתן להשתמש בתעשיית השיווק Wix הוא בונה אתרים קטן המשמש...
קרא עוד »
נוב 06, 2022
מומחה קידום אתרים
היום כבר כמעט ולא ניתן למצוא בעלי עסקים, שאינם מחזיקים באתר אינטרנט מקצועי ואיכותי. מדובר על כרטיס...
קרא עוד »
פבר 21, 2021
קידום העסק באינטרנט
עסקים רבים, החלו לקדם את העסק שלהם ברשת המקוונת הרחבה. קידום העסק במרשתת, היא אחת הסיבות להצלחתם של...
קרא עוד »
נוב 09, 2020