מקדם אתרים פרילנסר VS חברות קידום

מקדם אתרים פרילנסר VS חברות קידום

אחת הדילמות הגדולות שעומדות בפני בתי עסק ובעלי מקצוע רבים היא, האם לעבוד עם חברות גדולות או לעבוד עם חברות קטנות ואפילו עם פרילנסרים. דילמה כזו קיימת בלא מעט תחומים, בוודאי היום בעידן בו אפשר לבצע לא מעט עבודות מהבית, וגורמים פרטיים שונים אכן מבצעים את עבודתם בצורה כזו, ויכולים לקחת על עצמם את כל תהליך העבודה. 

דוגמא לכך, אנחנו יכולים לראות במקרה של קידום אתרים. לצד חברות גדולות בתחום, אפשר למצוא לא מעט מקדמים עצמאיים, פרילנסרים, שמציעים את שירותיהם לבתי עסק ובעלי מקצוע מתחומים שונים ומגוונים, מתן כהן מקדם אתרים, למשל. 

באמצעות כלים אינטרנטיים שונים ובזכות ידע שהם רכשו עם השנים, כולל באמצעות קידום האתר שלהם, הם מציעים ללקוחות אפשרות ליהנות משירותי קידום באופן ישיר על ידם, ולעיתים בעלויות ובתנאים הרבה יותר נוחים מאשר מה שחברות גדולות מציעות. 

בחלק הבא, נעשה השוואה קצרה בין מקדמים פרילנסרים לבין חברות קידום, על מנת שתוכלו להחליט מה נכון יותר עבורכם. 

מקדמים פרילנסרים או חברות קידום – מה עדיף?

חברות קידום אתרים מספקות במסגרת שירותיהן, צוות עובדים אשר כל אחד אחראי על תחום אחר. לעיתים החברות גם מספקות מנהל פרויקט שעובד מול בעל העסק או בעל מקצוע, ומתחתיו אנשי צוות שכל אחד מהם אחראי על נושא אחר. על פניו, זה יוצר אפשרות ליהנות מהרבה יותר מידע וכלים, יש הרבה יותר יכולות כלכליות לבצע פרויקטים גדולים וממושכים. 

לעומת זאת, מקדם אתרים תותח שמביא תוצאות פועל לבד, הוא מבצע את כל השירותים עבור הלקוח או לפחות את רובם. היתרון שלו, זו עצם היכולת שהוא מספק יחס אישי, ישיר, וכל המוניטין שלו תלוי בהצלחת הפרויקט, לכן הוא יעשה כל מה שנדרש על מנת שזה יצליח. כמו כן, הוא לא תלוי באנשים אחרים וביכולת שלהם לבצע את העבודה בזמן. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
5 דברים שכדאי להכיר על זום פריוריטי
ניהול העסק שלכם יכול להיות הרבה יותר אפקטיבי עם זום פריוריטי, שכן מדובר במערכת שמספק פתרון שלם לבעלי...
קרא עוד »
פבר 22, 2022
קידום ברשתות החברתיות ב-2023
הרשתות החברתיות התפתחו והפכו לכלי שיווקי עבור חברות. הסיבה לכך היא שהמדיה החברתית היא פלטפורמה שבה...
קרא עוד »
פבר 23, 2023
תובנות חיוניות לייעוץ זוגי ומשפחתי
היציאה לייעוץ זוגי ומשפחתי היא צעד משמעותי לקראת הבנה ושיפור הדינמיקה היחסית שלכם. צורת טיפול זו,...
קרא עוד »
אפר 01, 2024