מקדם אתרים פרילנסר VS חברות קידום

מקדם אתרים פרילנסר VS חברות קידום

אחת הדילמות הגדולות שעומדות בפני בתי עסק ובעלי מקצוע רבים היא, האם לעבוד עם חברות גדולות או לעבוד עם חברות קטנות ואפילו עם פרילנסרים. דילמה כזו קיימת בלא מעט תחומים, בוודאי היום בעידן בו אפשר לבצע לא מעט עבודות מהבית, וגורמים פרטיים שונים אכן מבצעים את עבודתם בצורה כזו, ויכולים לקחת על עצמם את כל תהליך העבודה. 

דוגמא לכך, אנחנו יכולים לראות במקרה של קידום אתרים. לצד חברות גדולות בתחום, אפשר למצוא לא מעט מקדמים עצמאיים, פרילנסרים, שמציעים את שירותיהם לבתי עסק ובעלי מקצוע מתחומים שונים ומגוונים, מתן כהן מקדם אתרים, למשל. 

באמצעות כלים אינטרנטיים שונים ובזכות ידע שהם רכשו עם השנים, כולל באמצעות קידום האתר שלהם, הם מציעים ללקוחות אפשרות ליהנות משירותי קידום באופן ישיר על ידם, ולעיתים בעלויות ובתנאים הרבה יותר נוחים מאשר מה שחברות גדולות מציעות. 

בחלק הבא, נעשה השוואה קצרה בין מקדמים פרילנסרים לבין חברות קידום, על מנת שתוכלו להחליט מה נכון יותר עבורכם. 

מקדמים פרילנסרים או חברות קידום – מה עדיף?

חברות קידום אתרים מספקות במסגרת שירותיהן, צוות עובדים אשר כל אחד אחראי על תחום אחר. לעיתים החברות גם מספקות מנהל פרויקט שעובד מול בעל העסק או בעל מקצוע, ומתחתיו אנשי צוות שכל אחד מהם אחראי על נושא אחר. על פניו, זה יוצר אפשרות ליהנות מהרבה יותר מידע וכלים, יש הרבה יותר יכולות כלכליות לבצע פרויקטים גדולים וממושכים. 

לעומת זאת, מקדם אתרים תותח שמביא תוצאות פועל לבד, הוא מבצע את כל השירותים עבור הלקוח או לפחות את רובם. היתרון שלו, זו עצם היכולת שהוא מספק יחס אישי, ישיר, וכל המוניטין שלו תלוי בהצלחת הפרויקט, לכן הוא יעשה כל מה שנדרש על מנת שזה יצליח. כמו כן, הוא לא תלוי באנשים אחרים וביכולת שלהם לבצע את העבודה בזמן. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להיות פרודוקטיבי בעבודה מהבית? אדם טל מסביר
אנשים רבים חולמים על עבודה מהבית, מתוך המחשבה שמדובר על דרך נפלאה ונעימה לעבוד ולהתפרנס. אך חשוב...
קרא עוד »
פבר 11, 2020
תוכנת CRM – לעסקים יעילים
כל עסק כיום, בין אם מדובר בעסק גדול ובין אם מדובר בעסק קטן, חייב להיעזר במערכת CRM מתוחכמת לצורך ניהול...
קרא עוד »
יונ 15, 2020
צילום מוצרים לחנויות וירטואליות באינטרנט – מה חשוב לדעת
המוצר, הוא הפנים של המותג. כדי למכור אותו, אתם צריכים להציג אותו באור הטוב ביותר שלו. אם אתם רוצים...
קרא עוד »
ינו 28, 2022