מדוע סקרי לקוחות חשובים לכם?

סקרי לקוחות הם היעילים ביותר כאשר הם חלק מאסטרטגיה רחבה יותר עבור משוב ומעורבות של לקוחות. איסוף עקבי ופעולה של תובנות לקוחות יכולים להוביל ליחסים טובים יותר, מוצרים או שירותים משופרים ובסופו של דבר לצמיחה עסקית.

סקרי לקוחות חשובים לעסקים וארגונים מכמה סיבות:

משוב לקוחות: סקרי לקוחות מספקים דרך מובנית לאסוף משוב ישירות מלקוחות. משוב זה חשוב לאין ערוך בהבנת הצרכים, העדפותיהם ונקודות הכאב שלהם. זה עוזר לזהות מה עובד טוב ומה טעון שיפור.

שביעות רצון לקוחות: סקרים עוזרים למדוד את שביעות רצון הלקוחות ונאמנותם. לקוחות מרוצים נוטים יותר להמשיך לעשות איתך עסקים ולהמליץ לאחרים על המוצרים או השירותים שלך.

שיפור מוצר/שירות: משוב לקוחות מנחה את שיפור המוצר והשירות. על ידי הבנת תלונות והצעות של לקוחות, עסקים יכולים לבצע את ההתאמות הנדרשות כדי לשפר את ההיצע שלהם.

קבלת החלטות מונעת נתונים: סקרים מספקים נתונים שיכולים להכריע החלטות אסטרטגיות. כאשר יש לך נתונים קונקרטיים על העדפות ודעות של לקוחות, אתה יכול לעשות בחירות מושכלות לגבי אסטרטגיות שיווק, פיתוח מוצר והקצאת משאבים.

השוואת ביצועים: סקרים מאפשרים לך להשוות את הביצועים שלך עם מדדים בתעשייה ומתחרים. זה עוזר לזהות אזורים שבהם אתה עלול לפגר או להצטיין.

מעורבות לקוחות: הפעולה של סקר לקוחות מוכיחה שאכפת לך מהדעות שלהם ואתה מחויב לשפר את החוויה שלהם. 

כדי לבצע סקר לקוחות בצורה יעילה, בצע את השלבים הבאים:

הגדר את המטרות שלך: קבע את המטרות הספציפיות של הסקר שלך. מה אתה רוצה ללמוד או להשיג? האם אתה מודד שביעות רצון כללית, מזהה אזורים לשיפור, או מעריך מוצר או תכונה חדשים?

בחר שיטת סקר: החלט על שיטת הסקר המתאימה ליעדים ולקהל שלך. השיטות הנפוצות כוללות סקרים מקוונים, ראיונות טלפוניים, סקרים אישיים ושאלוני דואר אלקטרוני.

צור שאלות סקר: פתח שאלות ברורות, תמציתיות ורלוונטיות. הימנע משאלות מובילות או מוטות, והשתמש בשילוב של סוגי שאלות, כגון שאלות בחירה מרובה, פתוחות וסולם דירוג.

לפרטים פנו אל חברת מחקר

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בניית אתרים
כיום לבנות אתר אינטרנט לעסק זה משהו שהוא הרבה יותר נגיש ופשוט לעומת פעם. בעבר בניית אתר אינטרנט הייתה...
קרא עוד »
דצמ 20, 2022
גיבוש צוות עובדים מחוץ לקופסא
מעסיקים רבים כיום בוחרים במגוון עשיר של פעילויות גיבוש לצוות העובדים שלהם במטרה לשבור את הדיסטנס...
קרא עוד »
אוג 16, 2020
שיווק באינטרנט יהושע – יודע לספק את הסחורה
שירותי שיווק באינטרנט יהושע רץ נחשבים לכאלה אשר מבוצעים על ידי המומחה מספר אחד לשיווק בירושלים. חברת...
קרא עוד »
ספט 23, 2021